Vammaishiihdon SM-kilpailut 28.2.2015, perinteinen

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

MYL kelkkahiihto LW12


   1  11.30.00  Ojala Teuvo                 Espoon invalidit

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

MYL näkövammaiset B1-B3


   2  11.45.00  Hanhimäki Juha              Lappeen Riento
   3  11.45.30  Inola Inkki                 Laukaan Urheilijat

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

M20 elinsiirtourheilijat


   4  11.46.00  Lillqvist Eric              Ik Falken

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

MYL pystyhiihto LW4


   5  11.46.30  Mela Martti                 ViUV / Vihdin Invalidit

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

M60 pystyhiihto LW4-6/8


   6  11.47.00  Björkman Taisto             Petäjäveden Petäjäiset
   7  11.47.30  Miettinen Heikki            Riihimäen seudun invalidit
   8  11.48.00  Pieksämäki Kalervo          Haapajärven Invalidit

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

M60 pystyhiihto avoin


   9  11.48.30  Riikonen Heikki             Iisalmen Invalidit
  10  11.49.00  Vallius Voitto              Iisalmen Invalidit

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

NYL pystyhiihto avoin


  11  11.49.30  Laaksonen Paula             Mäntsälän Urheilijat

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

MYL kehitysvammaiset K


  12  11.50.00  Mäntynen Ville              Tampereen Pyrintö
  14  11.50.30  Salomäki Jaakko             Kittilän Voima
  16  11.51.00  Töyrylä Jani                Iitin Pyrintö

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

NYL kehitysvammaiset K


  17  11.51.30  Riuttanen Sari Johanna      Kangasniemen Kalske

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

M50 kehitysvammaiset K


  18  11.52.00  Sarhola Jarmo               Kiskon Kiskojat

MYLLW12 MYLB1-B3 M20ELINSII MYLLW4 M60LW4-6/8 M60LWAVOIN NYLLWAVOIN MYLKEHITYS NYLKEHITYS M50KEHITYS M60KEHITYS

M60 kehitysvammaiset K


  19  11.52.30  Haatainen Matti Ensio       Kangasniemen Kalske